Palisády, Bratislava
2021

Interiér Byt Hausberg

 • GBA
  70 m2 + 160 m2
 • Status
  Interiérová štúdia
 • Autor
  Miloš Hájnik
 • Vizualizácie
  Subpixel

Obývacia izba s kuchyňou v duchu nadčasovosti materiálov a dizajnu.

Obytný priestor interiéru 4-izbového bytu Hausberg vyniká svojou veľkosťou a prepojením so záhradou. Veľkorysý priestor kuchyne ponúka jej plnohodnotné využitie pre prípravu jedál. Kuchyňa obsahuje komoru so vstupom cez skryté dvere vedľa spotrebičov.

Dizajnový nábytok od talianskych výrobcov si našiel v priestore svoje miesto a vytvára zóny, ktoré sú určené jednotlivým účelom. Sedacia súprava od Minotti vytvára spolu s doplnkami pohodlné sedenie. Obývacia izba nenásilne komunikuje so záhradou a láka k jej užívaniu.

Nočná zóna bytu.

Spálne bytu sú ladené do mäkkých tmavých materiálov. Sklo a kov šatníkových skríň zmäkčuje bytový textil na posteli a koberci. Steny sú pokryté dekoračnou omietkou a tapetou, strop je ponechaný v surovom stave pohľadového betónu. Detail kvalitného nábytku spolu s dizajnom svietidiel podčiarkuje celkové zladenie priestoru.

Rodičovská kúpeľňa je farebne ladená k spálni. V návrhu využívame prírodný kameň a veľkoformátové obklady, ktoré vyvažujeme použitím dreva na časti steny. Takéto kontrasty spolu s dizajnovými batériami a sanitou pomáhajú vybalansovať chladný materiál s teplým a docieliť rovnováhu v priestore.

Kontakt

Pre spracovanie cenovej ponuky nám prosím pošlite nasledujúce informácie a podklady: adresa riešeného zadania, čísla parciel, Vaše predstavy a zadanie, fotografie, a podobne.

Dohodnite si s nami stretnutie alebo online konzultáciu.

Kontaktný formulár
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Sem presunte súbory alebo vyberte z PC
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Kopírovanie obsahu z tejto stránky je bez písomného súhlasu štúdia zakázané.