Koliba, Bratislava
2020

Interiér Vila S

 • GBA
  250 m2
 • Status
  IŠ, RPI
 • Autor
  Miloš Hájnik
 • Vizualizácie
  Martin Jevčik

Hlavný obytný priestor v duchu nadčasovosti, rodiny a pohody.

Popísať tento obytný priestor nie je potrebné. Jeho čistota a vyrovnanosť hovoria sami za seba. Čisté a jednoznačné materiály vynikajú svojou jedinečnosťou a navzájom si nekonkurujú.

Dizajnový nábytok od talianskych výrobcov si našiel svoje miesto v priestore a vytvára zóny, ktoré sú určené jednotlivým účelom. Takto môže rodina tráviť čas spoločnými aktivitami, alebo sa jednotlivo venovať vlastným aktivitám.

Vstupná hala domu uvíta návštevníka, a pozve do srdca domu.

Dostatok priestoru vstupnej haly zabezpečuje, že sa užívatelia ani pri väčších počtoch necítia nekomfortne. Technická časť predsiene ostáva skrytá za posuvnými presklenými dverami, a len v prípade potreby poskytuje toaletu alebo odloženie kabátov.

Významným prvkom priestoru je zelené átrium, ktoré priťahuje oko diváka a láka vstúpiť.

Užite si kúpeľ v obklopení poctivých prírodných materiálov.

Dominantným prvkom kúpeľní a toaliet je použitie prírodného kameňa na stenách a podlahách. V kontraste s vhodne zvoleným odtieňom dýhovanych drevených skriňových zostáv sa miestnosti stávajú príťažlivé pre pobyt. Niet sa čomu čudovať, panoramatický výhľad na hlavné mesto takýto zámer podporuje.

Za obdiv stojí ručná práca šikovného kamenára, ktorý vyrobil dvojumývadlo z jedného kusa kameňa, a vzniklo tak umelecké dielo.

Praktickosť sa snúbila s estetikou.

Už ste počuli o predsieni spálne? V tomto prípade ide o šikovné rozdelenie priestoru na spaciu časť a užívateľský predpriestor, ktorý ponúka šatníkové úložné priestory a skrytý vstup do uzavretého šatníka. Spálňa sa tak následne stáva oddychovou a tichou nerušenou časťou domu.

Kontakt

Pre spracovanie cenovej ponuky nám prosím pošlite nasledujúce informácie a podklady: adresa riešeného zadania, čísla parciel, Vaše predstavy a zadanie, fotografie, a podobne.

Dohodnite si s nami stretnutie alebo online konzultáciu.

Kontaktný formulár
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte správne telefónne číslo.
Uveďte dôvod vyžiadania cenovej ponuky.
Sem presunte súbory alebo vyberte z PC
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Kopírovanie obsahu z tejto stránky je bez písomného súhlasu štúdia zakázané.