NAJČASTEJŠIE OTÁZKY PRI VÝBERE PROJEKTU

Čo obsahuje projekt domu?

Podľa projektovej dokumentácie, ktorú si u nás zakúpite, je možné realizovať rodinný dom do štádia, ako ho vidíte na vizualizáciách. Obsahuje potrebnú dokumentáciu pre vybavenie stavebného povolenia,

a zároveň je rozpracovanie projektu dostatočné

pre výstavbu. 

Ako postupovať, keď kúpim projekt?

Projekt k rodinnému domu slúži primárne pre vybavenie stavebného povolenia. Preto je potrebné odniesť jednotlivé obálky na úrady (SPP, ZSE, a pod.) a požiadať o pripojenie Vášho domu na dotknuté inžinierske siete. Po schválení dotknutých orgánov podáte na stavebnom úrade žiadosť o stavebné povolenie.

Čo projekt domu neobsahuje?

Treba brať na vedomie, že dokumentácia v cene nezahŕňa osadenie domu na Vašom pozemku

a napojenie na inžinierske siete. Táto služba je

za príplatok po dodaní Vašich vstupných podkladov - zameranie Vášho pozemku s vyznačením inžinierskych sietí, na ktoré sa chcete pripojiť.

Viete zabezpečiť realizáciu domu?

Áno. Nie sme síce spoločnosť zaoberajúca sa výstavbou domov, ale spolupracujeme s firmami,

ktoré sa dlhé roky zaoberajú výstavbou murovaných rodinných domov, alebo výstavbou domov na báze dreva - drevostavby. Preto neváhajte a zbavte sa starostí. Zhotovíme Vám "dom na kľúč". Stačí nás kontaktovať.

Mám záujem o projekt domu. Ako mám postupovať?

1

2

3

4

5

zálohová faktúra

dodáme Vám projekt

oslovíme Vás

vytvorte objednávku

vyberte si rodinný dom

Je súčasťou projektu aj interiér?

Nie. Projektová dokumentácia zahŕňa stavebné výkresy pre zhotovenie rodinného domu. Keďže každý klient má svoju vlastnú predstavu u budúcom interiéri, ponúkame návrhy interiérov na mieru. Preto nás kontaktujte

a návrh interiéru Vám spracujeme podľa Vašich požiadaviek. Príklady si viete pozrieť v sekcii projekty.

Čo zahŕňa cena za holodom?

Holodom je zhotovený rodinný dom, bez dokončeného interiéru, je pripojený na inžinierske siete, sú dokončené exteriérové omietky, zhotovený krov aj strešná krytina a možno ho skolaudovať. Ponúka možnosť dotvoriť si interiér podľa Vašich predstáv.

Čo ak mi žiadny projekt nevyhovuje?

Je bežnou praxou, že nie každý projekt vyhovuje požiadavkám. Myslíme na to a aj preto vyhotovujeme projekty v 4 pozíciách (otočenie, zrkadlenie), prípadne ponúkame možnosť úpravy - pokiaľ zmena nezahŕňa preriešenie statiky projektu a profesií - vtedy si už musíme vyžiadať príplatok za úpravy projektu.

Čo zahŕňa cena domu na kľúč?

Rodinný dom na kľúč je vlastne holodom so základným interiérom, po zariadení nábytkom vhodný na nasťaho-vanie. Oproti holodomu má navyše laminátové podlahy, interiérové dvere, obklady a dlažby, maľby na stenách

a sanitu. 

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest

milos.hajnik@gmail.com

+421 944 419 796